Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Karım hep çok yorgun ve sevişmek istemiyor, ne yapabilirim?

135,291
kez izlendi
Puan: 4.59 / 5
Karım hep çok yorgun ve sevişmek istemiyor, ne yapabilirim?
Genelde bu türde sürekli "yorgunum, sevişmek istemiyorum" diyerek cinsellikten kaçan kadınların kocaların önemli bir bölümünün kocası düzgün sevişemeyenlerden oluşuyor.

Eğer bununla ilgili bir sıkıntınız varsa ve "ne yapabilirim?" diye soruyorsanız ancak sadece kendinizi değil eşinizi de tatmin etmeye yönelerek doğru sevişmeyi öğrenin diyebiliriz.

Ülkemizde maalesef ön sevişme ortalaması 5 dakika civarında. Oysa bir kadının yeterince uyarılması için en az 20 dakika sevişmeye ihtiyacı var.

Eğer ki erkek 5 dakika ya da ondan daha az sevişiyorsa henüz kadın uyarılmadan boşalıyor demektir.

Bu nedenle kadın o sevişmeden hiçbir şey anlamaz ve "başım ağrıyor, yorgunum, uykum var" gibi sebepler öne sürerek aslında sevişmek istese bile sevişmekten kaçar.

Eğer erkek tarafı kadının isteklerini, arzularını hiçe saymadan, gerçek anlamda sevişmeyi öğrenirse; kadının nasıl uyarılabileceğini, nelerden hoşlanabileceğini düşünerek hareket ederse kadın da cinsellikten kaçmaz.

Bir kadın için en az yarım saat gerekir. Aslında tam saat, süre de önemli değil. Önemli olan kadının kendini hazır hissetmesi, yeterince uyarılması, ıslanması ve cinsel birleşmeye hazır hale gelmesi.

Eğer ki partnerden erkek olanı bunları düşünüp, gözlemleyip ona göre cinsel birleşmeye geçerse, kadının isteğine göre hareket ederse ortada bu tür problemler kalmaz.
Sağlık Kanalı Hepsini Gör
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat