Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kama Sutra cinsel sorunların çözümüne yardımcı olabilir mi?

5,935
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kama Sutra cinsel sorunların çözümüne yardımcı olabilir mi?

Kama Sutra, cinsel sorunların çözülmesinde bir tedavi yöntemidir. Özellikle kadınlarda vajinismus, cinsel isteksizlik, orgazm olamama; erkeklerde ise sertleşme ve erken boşalma problemlerinde, tedavinin bir aşamasında bu pozisyonları, kitapta yer alan dokunmaları, sarılmaları, coşkulanmaları, birbirilerine karşı nasıl bir tavır ve davranış içinde olmaları gerektiğini uzman doktorlar hastalarına izah etmektedir. Kama Sutra da bu konuları mercek altına aldığı için uzmanlar için de bir başvuru kitabı niteliğindedir.

Toplumumuzda hedefe yönelik ilişkiler ve cinsel birleşmeler yaşanmaktadır. Özellikle erkekler sonuca odaklanırlar. Bu nedenle erken boşalma veya sertleşme problemleri görüldüğünde duygusal davrandıkları gözlemlenebilmektedir.Bu da partnere odaklı yaşama sorununu ortaya çıkarır. Cinsellik sadece bir sonuç olarak görülmemelidir. Keyif alınarak yaşanabilmelidir. Böylece ilişkilerde yaşanabilecek sorunlar en başından önlenmiş olacaktır. 

Bu yüzden bir problemle karşılaştığımızda dokunmayı, partnerin ne istediğini, ilişkide hangi pozisyonların size keyif verdiğini, ya da partnerin sizden beklentilerini, vücudunuzun duyarlı bölgelerini, erojen bölgeleri Kama Sutra'dan öğrenebilirsiniz. Böylece hem sorunlar minimuma inecek hem de cinsel hayata renk katılmış olacaktır. Terapistler de, Kama Sutra öğretilerini terapilerinde tedavi aracı olarak kullanmaktadırlar. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat