Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kalem etek nasıl bir etek modelidir?

3,590
kez izlendi
Puan: 3.33 / 5
Detaylı Açıklama

Kalem etek nasıl bir etek modelidir?

Kalem etekler kadınların en çok tercih ettiği ve en kullanışlı etek modellerinden biri. Kalem etek dediğimizde anlamamız gereken görüntü bele ve basene oturan etek modelleridir.

Kalem etekler kendi içinde evaze, vaze ve düz olarak üçe ayrılır. Kalem etekte kendi vücut tipinize göre seçeceğiniz en uygun model ile en doğru şıklığı yakalamanız mümkün. 

Vaze etek modeli, basenden itibaren bacaklara doğru daralan bir etek modelidir. Evaze de bunun tam tersi, basenden itibaren genişleyen modellerdendir. Halk arasında çan etek olarak da adlandırılır. 

Bunların dışında basenden itibaren düz inen etek modelleri mevcuttur. Kilolu kadınların özellikle evaze ve düz etek modellerini tercih etmesi önerilir. Bu etekler basenden itibaren hafif bollaşacağı için kilolarınızı kapatmaya, örtmeye yardımcı olurlar. 

Zayıf kadınlar vaze ya da vazo denilen kalem etekleri tercih edebilir. Vücut hatlarını daha da belirginleştirecek vaze model, zayıf kadınların daha zarif görünmesini sağlar.

Kalem etekler genellikle diz hizasında kullanılan eteklerdir ancak kişi kendi boyuna ve proporsiyonuna göre eteğin boyunda oynamalar yapabilir. 

Kalem eteği her türlü bluz ve gömlek ile kullanabilirsiniz. Düz ve dar bir etek olduğundan üzerine bol ya da dar bir bluz giyerek günlük şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. 

Bunun dışında kalem eteklerde çeşitli modeller de mevcuttur. Videoda görebileceğiniz gibi tüllü, peplun modeller ya da yine videoda görebileceğiniz gibi kalça bölgesinde fırfırlı modellerle gündüz ya da gece şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat