Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadınları orgazma ulaştıran seks pozisyonları nelerdir?

317,839
kez izlendi
Puan: 3.37 / 5
Detaylı Açıklama

Kadınları orgazma ulaştıran seks pozisyonları nelerdir?

Genelde aksi düşünülse de kadının ve erkeğin cinsellikten aldıkları hazlar birbirinden oldukça farklı. Sanılanın aksine erkeğin kadına göre seksten çok daha fazla zevk aldığı doğru değil. Aksine, kadınların yaşayabildiği orgazmın daha çok, uzun süreli, yoğun olduğu tıbbi olarak kanıtlanmıştır. Değişik seks pozisyonları da kadın daha kolay bir şekilde daha şiddetli ve uzun süreli orgazma ulaşmasını sağlayabilir. 

 
Araştırmalara göre kadınları orgazma daha kolay bir şekilde ulaştıran seks pozisyonları şöyle sıralanabilir: 
 
Standing dragon

Doggy style
ya da köpek duruşu olarak bilinen pozisyonun biraz daha özgürleştirilmiş versiyonu olan standing dragon ya da ayaktaki ejderha pozisyonunda kadın yatağın ucunda durur. Erkek ise ayaktadır ve klasik bir doggy style'da yapacağı penetrasyonu ayaktayken uygular. Bu, erkeğe tam bir hareket alanı sağladığı gibi, kadının G noktasına da doğru bir baskı uygulayacaktır. Bu pozisyonda ise kadın yüz üstü yatağa uzanır ve belinin alt kısmına bir yastık yerleştirir. Erkek ise kadının arkasına geçer ve penetrasyonu sağlar. 

Kadının üstte olduğu pozisyonlar

Kadının üstte olduğu pozisyon, cinsel olarak son derece rahat bir uyumu beraberinde getirir. Kadın üsttedir. Erkek bir dizini kırmak suretiyle sırt üstü olarak uzanır. Kadın ise erkeğin kırık pozisyondaki dizini bacaklarının arasına alacak şekilde hafif yana döner. Kadın optimal bir klitoral uygulamaya maruz kaldığı için orgazm kolaylaşır.
 
Misyoner pozisyonu

En bilinen seks pozisyonu olan misyoner pozisyonu da kadınların kolay orgazm olmasını sağlayabilir. Burada erkek kadının bacaklarının arasında olacak şekilde üsttedir ve bu şekilde penetrasyonu sağlar. Bedensel temas da yoğun olduğu için orgazm daha güçlü olabilir.

Videoyu Göster

Sağlık Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat