Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadınlarda saç dökülmesini önleyen Trixowell serum nasıl kullanılır?

8,010
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kadınlarda saç dökülmesini önleyen Trixowell serum nasıl kullanılır?

Kadınlarda saç dökülmesi genellikle tepe kısmında ve üst kısmında incelme şeklinde oluyor. Tamamen bir açılma olmuyor ama saçlarda seyrekleşme, incelme, dökülme ve bunu kamufle etmek için saçların topuz haline getirilmesi, yana taranması gibi kuaförlük işlemleri söz konusu oluyor. Kadınların çok muzdarip olduğu, sakındığı, çekindiği bir durum. Burada özellikle incelen saç bölgesine, tepe bölgesine ve verteks dediğimiz arka kısımlara serum uygulanması çok önemli. 

Trixowell serumun ucu saçlı deriye, incelen saç bölgesine, incelme özellikle tepe bölgesine, saçların arka kısmına sıkılır. Sıkıldıktan sonra masajla yedirilir. 

Serumu özellikle incelen bölgelere uygulayın. Saçları ayırın. Serumun ucu ile bir paf yaptıktan, serumu püskürttükten sonra serumu masajla, friksiyon yaparak incelen bölgenin derisine yedirin ve bunu her paftan sonra tekrarlayın. Sabah 5 paf, akşam 5 paf şeklinde yapın. Serumu püskürtmeden sonra deriye mutlaka yedirin. 

Trixowell serumu saçınıza uyguladıktan sonra en az 3-4 saat boyunca saçınızı yıkamayın. Bu nedenle kafanızı yıkadıktan sonra serum uygulaması yapın. Zaten serumun saçlar temizken ve gözenekler açıkken uygulanması çok daha iyi sonuç alınmasını sağlar.

Trixowell serum kullanmadan önce saçların temiz ve gözeneklerin açık olması gerekir. Bu nedenle serum uygulamasını saçlarımızı yıkadıktan ve bir havlu ile kuruladıktan sonra nemliyken yapmamız daha çok tercih edilir. Daha başarılı sonuç almak için Trixowell serumu temiz ve gözenekleri açık saçlara uygulanmalıdır.

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat