Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadınlara saç ekimi yapılır mı?

2,603
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kadınlara saç ekimi yapılır mı?

Kadınlar her konuda olduğu gibi erkeklerden çok daha şanslıdır. Çünkü kadınlar erkek tipi dökülmeyi genellikle yaşamazlar. Kadınlar kendi doğalarına özgü saç dökülmelerini yaşarlar. Erkekler, ön bölgeden başlayan avuç içi gibi boşlukların olduğu bir sürece girerler. Kadınlarda ise saç dökülmesi genellikle tüm bölgelerdeki saçlarda seyrelme olarak gerçekleşir. 

Tedavisi, saç ekimi ihtiyaç olmayan kadınları %80-90'a varan oranla kurtarabiliyoruz. Özel saç tedavi yöntemlerimizle kadınları kurtarabiliyoruz. Saç tedavisinin yetersiz kalacağı, saç tedavisinin etkinliği olmadığı durumlarda kadınlara da saç ekimi yapabiliyoruz. Saç ekimi olarak da özellikle doğanızı bozmadan, saçınızı kazıtmadan tıraşsız bir şekilde yapıyoruz. Tepe bölgenizde saçlarınızın seyrek olduğu yerlerin aralarına tane tane, son derece bilimsel, son derece profesyonel bir şekilde yapıldığında yüzünüz her zaman gülmeye devam edecek. Ense bölgesinde ise saçlarınız olduğu için saçın alındığını kimse görmez. Onun için sizlerin rahatlıkla hem tedaviyle, hem de ekimde yüzünüz her zaman gülmeye devam edecek.

Kadınlara saç ekimi ile ilgili daha fazla bilgi için: 

444 3 789 - 0216 474 54 54

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat