Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadınlar sert seksten mi hoşlanır, yoksa duygusal seksten mi?

40,419
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kadınlar sert seksten mi hoşlanır, yoksa duygusal seksten mi?

Kadınların genetiğinde duygusallık vardır. Erkeklerin genetiğinde de cinselliğin sonuç odaklı olması vardır. Bu iki farklı türün bir arada olması için ikisinin de isteklerinin örtüşmesi gerekir. Kadın yatakta önce sert seks değil, duygusallık ister. 

Kadın önce dokunulmak, güzel şeyler duymak ister. Saçına dokunulması, tenine dokunulması, göz teması kadın için çok önemlidir. Erkekse bunlara çok endeksli olmadan işinin görülmesini ister. Kadınınızı elinizde tutmak, onu tatmin etmek istiyorsanız kadına güzel şeyler söylemelisiniz. 

Kadına teni ya da kişiliği ile ilgili söylenecek güzel sözler onun sekse çok daha iyi ve ılımlı başlamasını sağlayacaktır. Cinsellikte onu tatmin etmenin yolları bu duygusallıktan geçer. Dokunmak, sözsel temas, görsel ve tensel temas çok önemlidir.

Ön sevişme cinselliğin ana damarlarından biridir. İşin fiziksel yönünün dışında ruhsal olarak ilişkiye hazırlanma dönemidir. Özellikle kadınlar için vücudunun genital organ ve erojen bölgelerinin cinsel birleşmeye hazır olabilmesi için, damarların genişlemesi, nefes alıp vermede değişiklikler, bu bölgelerin kayganlığının artması, sekresyonun artması amaçlı ön sevişme belirli bir süreden fazla olmalıdır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat