Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadınlar orgazm olabilmek için neler yapmalı?

565,342
kez izlendi
Puan: 4.65 / 5
Detaylı Açıklama

Kadınlar orgazm olabilmek için neler yapmalı?

Birçok kadının isteği ve uyarılması, vajinada ıslanma, partneriyle ilişkisi iyi olduğu halde orgazm olmaması söz konusudur. Orgazma ulaşmak öğrenilen bir şey. Kadınlar cinsel hayatları ilerledikçe, deneyimleri arttıkça cinselliği öğrenir ve kendi bedenlerini tanırlar.


Burada partnerin yanında kendini rahat hissetme, utanmama ve kendini cinselliğe bırakabilme çok önemlidir. Orgazm anı bilincin kaybolduğu bir durumdur. Kadında bazı değişimler olur, ağız hareketleri değişir, sesler çıkarabilir. Bu bilinçli bir süreç değildir. Bir çok kadın orgazm esnasında partnerine nasıl göründüğüne dair kaygı yaşadığından o ana kendisini veremez.
 
Bunu partneriyle konuşabilmesi onu rahatlatacaktır. Çünkü partneri aslında bunu önemsemez ve o da kendi haz alma hali ile ilgilidir. Kadının haz alıyor alması erkek için de çok uyarıcı olduğundan aslında kadının rahat olması ve içinden geldiği gibi o anı yaşaması önemlidir. Bu anlamda kadının konsantrasyonu çok önemlidir. 5 duyuya açık olmak ve sadece o anın keyfini çıkarmak orgazm olmada çok etkili olacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat