Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadınlar nasıl daha kolay orgazm olabilir?

311,682
kez izlendi
Puan: 4.82 / 5
Detaylı Açıklama

Kadınlar nasıl daha kolay orgazm olabilir?

Kadının toplum içindeki kadınlık rolleri çok önemlidir. Yetiştirilme biçiminden eğitime kadar pek çok kadının cinsel isteklerini ifade etmemeleri bunda çok etkilidir. Cinsellikle ilgili çiftler çok fazla konuşmaz. Başka alanlarda iletişimleri iyi olduğu halde cinsel iletişimin yoksunluğu sorunludur. 


Çiftler birbirlerine nelerden hoşlandıklarını, nelerden hoşlanmadıklarını söylemeliler. Bunları birbirlerini kırmadan yapmaları çok önemlidir. Kadının cinselliğe hayatında yer açması, cinselliği daha fazla düşünmesi, gün içinde bunları tasarlaması çok önemlidir. Özellikle çocuklar olduktan sonra cinsel hayat sekteye uğrar. 

Genelde çocuklar 2-3 yaşına kadar anne-baba ile yatar. Böyle olduğunda çiftin özel alanı kalmaz. Çocuklar geç saatte yatıyor ve çiftler birbirine vakit ayıramıyorsa, çocuklar için ayrı bir oda yoksa hepsi cinselliği olumsuz etkiler. Eşlerin birbirlerine desteği ve cinsellikten konuşabilmeleri önemlidir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat