Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadınlar mastürbasyondan aldığı zevki nasıl artırabilir?

268,014
kez izlendi
Puan: 4.43 / 5
Kadınlar mastürbasyondan aldığı zevki nasıl artırabilir?
Kadınlar mastürbasyondan aldığı zevki öncelikle beyinde artırabilirler. İkinci olarak mastürbasyon yapılırken özellikle fantezi dünyası ile birlikte mastürbasyonun renklendirilmesi gerekir. Bir diğer nokta ise mastürbasyonda kullanılan malzemelerin çeşitliliğidir. Etrafımızda vibratör dahil, mastürbasyon yapılacak seks oyuncaklarının pek çok çeşidi vardır. Mastürbasyon yapılacak aletin rengi, sertliği, büyüklüğü, temas ettiği alanın büyüklüğü, küçüklüğü gibi pek çok faktör alınan zevki etkiler.

Hafif bir müzik eşliğinde, kişinin dış ortamdan soyutlanabildiği bir ortam mastürbasyon sırasında çok daha rahat olunmasını sağlar. Bununla birlikte mastürbasyon yaparken kırmızı ya da mor renkte bir nesneye bakmak, fanteziyi güçlendirerek mastürbasyondan daha fazla zevk alınmasını sağlar
Sağlık Kanalı Hepsini Gör
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat