Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadınlar için ön sevişme erkeklere göre daha mı önemli?

258,388
kez izlendi
Puan: 4.53 / 5
Kadınlar için ön sevişme erkeklere göre daha mı önemli?
Kadın için günü birlik ilişki olsun, vadeli bir ilişki olsun, yeni başlamış, eskimiş bir ilişki olsun, kadın gerçekten istenildiğine inanmak ister. İstenilenin kendisi yani kendi beyni, kendi bedeni olduğuna inanmak ister. Seks söz konusu olduğunda inandığı alan sevişme anı.

Üstünkörü sevişmeler duygusal kırgınlığa neden olur

Çok üstün körü geçilmiş, kendine, sekse, bedenine emek verilmemiş bir ilişki yaşadığı zaman kadın duygusal kırgınlıkları da beraberinde yaşar. Düşünülmediğini, önemli olanın sadece kendi duyguları "o yalnızca kendini düşünüyor, bana hiç fırsat tanımıyor" gibi cümleleri duyma nedenimiz bu emeğin verilişinin azlığıdır.

İkna olduktan sonra zevk almaya başlar

Süre olarak söz etmiyoruz bunda. Süresi çok kısa bir çift olabilirsiniz. Ama o sürede kadının ya da adamın talepleri yaşanıyorsa o karşılıklı gösterilen özendir. O özene kadının ihtiyacı var. Özen gösterildikten sonra, o ikna oluşu yaşadıktan sonra kadının orgazmı daha kolay, daha rahat, daha keyifli olacaktır.
Sağlık Kanalı Hepsini Gör
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat