Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadınlar her mastürbasyon yaptığında orgazm olur mu?

347,447
kez izlendi
Puan: 4.53 / 5
Detaylı Açıklama

Kadınlar her mastürbasyon yaptığında orgazm olur mu?

Kadınlar her mastürbasyon yaptığında orgazm olmayabilir. Aynı şey partner ile yapılan cinsel ilişkide de geçerlidir. Her cinsel ilişkide de orgazm olunmayabilir. Çünkü orgazmı etkileyen pek çok dış faktör vardır. Kadınlarda seks sırasında orgazm için beynin cinsel ilişkiye hazır olması gerekir. Aynı şekilde kadın mastürbasyon yaparken de buna hazır olmalı, orgazma odaklanabilmelidir. 


Mastürbasyonda orgazmı etkileyen bir diğer faktör ise, mastürbasyon yapılacak zaman ve mekanın buna uygun olmasıdır. Kadın kendini rahat, yalnız ya da bunu yapmaya yeterli bir zamanı olduğunu hissediyorsa, mastürbasyon daha rahat bir şekilde yapılacak, orgazm kolaylaşacaktır. 

Keza kadının vajina anatomisini bilmesi, zevk noktalarını keşfetmesi de mastürbasyondan alınacak zevki artıracaktır. Bir diğer nokta ise mastürbasyonun fantezi ile beraber veya iç içe olmasıdır. Tüm şartlar bir araya geldiğinde ve dış etkenler de ortadan kaldırıldığında orgazm olmak mümkün olacaktır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat