Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadınlar hangi pozisyonlarda daha kolay orgazm olur?

2,905,415
kez izlendi
Puan: 4.58 / 5
Kadınlar hangi pozisyonlarda daha kolay orgazm olur?
"Kadınlar hangi pozisyonlarda daha iyi orgazm olurlar"ın cevabı da "hangi kadın?" diye sormaktan geçiyor aslında. Yani hangi kadından söz ediyoruz? Genel bir cevap verecek olursak buna kadınların üstte olduğu pozisyonlar kadınların daha fazla tercih ettiği pozisyonlar olabiliyor kimi zaman.

Ütteki pozisyonlar güvenlikli pozisyonlar, kendi orgazmlarını ayarlayabildikleri pozisyonlar. Penisin ritmini, kendi ritimlerini penisle uydurabildikleri pozisyonlar.

Klasik pozisyonda beden dilini kullanın

Diğer çok klasik pozisyon diye tanımladığımız pozisyon da birçok kadının keyif aldığı bir pozisyon. Genellikle de bu pozisyonda orgazmı başaran kadınlar eğer eşleriyle konuşuyorlarsa ya da beden dilleriyle partnerlerini yönlendirebiliyorlarsa onlar da üstteki pozisyon kadar orgazma ulaşma şansı yüksek.

Üstteki pozisyondaki avantajı klitorisin de bedene temasının daha mümkün olması. Çünkü bacak tam açık, vajina tam açık, klitoris böylelikle testislere ve erkek bedenine değebiliyor. Bu nedenle de bu orgazmı çabuklaştıran, kolaylaştıran bir şey oluyor.

Erkeğin dokunuşlarına kadın da katılmalı

Eğer klasik pozisyonda ya da arkadan vajinaya giriş pozisyonundaysa el yardımı gerekiyor, klitorisin uyarısının devamında. Özellikle arkadan vajinaya girişte erkeğin elini ya da kendi elini kullanarak klitorise uyarıya devam etsin ki orgazmı kolaylaşsın. Burada uyaranın devamlılığı, orgazmın yani hazzın tepesine geldiğinizde orgazma ulaşmak da önemli.

Devamlılıktan kastımız ritmik bir devamlılık. Yani düzenli, belli bir ritim devamlılığı. Bunu da kadınlar açısından şunu söyleyebilirim ki eğer partnerinin elini kullanacaksa mümkünse kendi elini de partnerin üzerine koysun ki ritim partner tarafından bozulmasın.

Ritmi birlikte belirleyin

Partner belli bir heyecana ve keyfe doğru gittiği için kimi zaman o ritim bozulabiliyor. O ritmi kontrol altında tutabilmek için kadının da eli erkeğin elinin üstünde olursa kendi orgazmı açısından doğru olur.
Sağlık Kanalı Hepsini Gör
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat