Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadınlar cinsel birleşme olmadan orgazm olabilir mi?

333,803
kez izlendi
Puan: 4.43 / 5
Detaylı Açıklama

Kadınlar cinsel birleşme olmadan orgazm olabilir mi?

Kadının toplum içindeki kadınlık rolleri çok önemlidir. Yetiştirilme biçiminden eğitime kadar pek çok kadının cinsel isteklerini ifade etmemeleri bunda çok etkilidir. Cinsellikle ilgili çiftler çok fazla konuşmaz. Başka alanlarda iletişimleri iyi olduğu halde cinsel iletişimin yoksunluğu sorunludur. Kadınların cinsel olarak en çok uyarılan ve orgazmı tetikleyen bölgesi klitoristir. Kadınlar klitoris uyarısıyla orgazma ulaşabilirler. Klitoris yapısı cinsel uyarı ile biraz değişir. Erkeğin penisine eşdeğer özelliklerde bir yapıdır. 

Görünen kısmı az, derine doğru inen kısmı ise daha geniştir. Cinsel birleşme esnasında klitoris şişer ve kabarır. Klitorise yapılan ritmik, kesintisiz, ıslak ve dairesel uyarılar kadının orgazma ulaşmasını sağlar. Birçok kadın cinsel birleşme esnasında orgazm olamaz. Bu kadınlar için klitorisin uyarılması ile orgazm önemlidir. 

Cinsel birleşme esnasında çeşitli uyarı teknikleri ile bu sağlanır. Kadının üstte olduğu durumlar veya kadının kendine dokunduğu anlar bunu sağlar. Aslında orgazmda tetiği çeken klitoristir. Kadınların sadece 3'te biri cinsel ilişki esnasında orgazm olabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat