Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadınlar arka arkaya kaç kez orgazm olabilir?

304,203
kez izlendi
Puan: 4.80 / 5
Detaylı Açıklama

Kadınlar arka arkaya kaç kez orgazm olabilir?

Kadın için ilişkinin varlığı, samimiyet, yakınlık duygusu çok önemlidir. Kadında cinsel isteksizlik veya kaçınma olduğunda erkek tepki verdiğinde kadın erkekten iyice uzaklaşır. Bu da bir tür kısır döngüye neden olabilir. Bu nedenle çiftlerin birbirlerine olan tavırları çok önemlidir. Erkeğin ilişkide yaşanan sorunların kadının orgazm olmasını zorlaştıracağını bilmesi gerekir.


Cinsel uyarılma söz konusu olduğunda kadının işi erkekten daha zordur. Orgazm olmak açısından kadın daha avantajlıdır. Kadın bir kaç kez arka arkaya orgazm olabilir. Bu erkekte mümkün değildir. Erkek boşaldıktan sonra reflaktar periyod denen bir döneme girer. Burada beyindeki cinsel bölgelerin aktivitesi azalır. 

Erkek boşaldıktan ortalama 45 dk ki bu yaşın ilerlemesi ile uzayabilir, belki uyarılmaya hazır hale gelebilir. Ama eğer kadın orgazm olduktan sonra partneri de birleşmeye devam ediyorsa, boşalmamışsa, kadın uyarıya devam ettiği sürece bir kaç kere orgazm olması mümkün olur.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat