Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadının orgazm olması için partneri nelere dikkat etmeli?

192,411
kez izlendi
Puan: 4.64 / 5
Detaylı Açıklama

Kadının orgazm olması için partneri nelere dikkat etmeli?

Kadın için ilişkinin varlığı, samimiyet, yakınlık duygusu çok önemlidir. Kadında cinsel isteksizlik veya kaçınma olduğunda erkek tepki verdiğinde kadın erkekten iyice uzaklaşır. Bu da bir tür kısır döngüye neden olabilir. Bu nedenle çiftlerin birbirlerine olan tavırları çok önemlidir. 


Erkeğin ilişkide yaşanan sorunların kadının orgazm olmasını zorlaştıracağını bilmesi gerekir. Öncesinde bazı sorunlar yaşandıysa o koda girmek ve zevk almak çok zordur. Eğer erkek de eşiyle iyi bir cinsellik yaşamak istiyorsa eşiyle ilgili dikkatli, ilgili ve sorumlu davranmalıdır. Örneğin bazı dönemlerde kadınlar göğüslerine dokunulmasından hiç hoşlanmayabilirler. 

Kişi özellikle menstürasyon öncesi çok hassas olabilir. Eğer oradaki acı hissi kadını rahatsız ediyorsa bunu yapmamak önemlidir. Vajina kuruluğu, cinsel uyarılmanın azlığı da soruna yol açabilir. Orgazm olamamanın bir nedeni de erkeklerde erken boşalmadır. Bunun tedavi edilmediği durumlarda kadın orgazm olamayacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat