Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadının orgazm olduğu nasıl anlaşılır?

737,410
kez izlendi
Puan: 4.80 / 5
Detaylı Açıklama

Kadının orgazm olduğu nasıl anlaşılır?

Kadınlar orgazm olup olmadıklarını anlamadıklarını ve orgazmın ne demek olduğunu sık sık uzmanlara sormaktadır. Kadının orgazm anında neler yaşadığını bilmesi önemlidir. Orgazm diğer cinsel evrelere göre daha kısa ama hazzın daha yoğun yaşandığı bir evredir.

 
Orgazm esnasında vajinanın üçte birlik kısmında ritmik kasılmalar meydana gelir. Bu kasılmalara pelvis aracılığıyla beyinde haz kısmının yoğun çalışması eşlik eder. Orgazm esnasında vajinanın boyu uzar. Vajinadaki kasılmalara, rahim  ve anüs bölgesindeki kasılmalar eşlik eder. Orgazma bağlı kasılmaların şiddeti kişiye göre değişiklik gösterebilir. 

Bu aynı kadında cinsel ilişkiden ilişkiye göre de farklılık gösterir. Bu yaşanan hazzın şiddetine göre vajinanın uç kısmında kasılmalar olur ve bunların şiddeti önce çok daha fazladır. Giderek bunları şiddeti azalır. Orgazm esnasında kan basıncı yükselerek kalp atım sayısı artar. Vücutta kızarıklık oluşabilir. Orgazm sonrası da çözülme ve rahatlama görülür.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat