Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kadın ilk cinsel deneyimini yaşayacak partnerine nasıl yaklaşmalı?

49,406
kez izlendi
Puan: 4.69 / 5
Detaylı Açıklama

Kadın ilk cinsel deneyimini yaşayacak partnerine nasıl yaklaşmalı?

İlk cinsel birleşmede eşlerin ikisinin de güvensiz olması doğaldır. Kadının bakireliğinin sona erecek olması hem kendinin hem de eşinin kaygı duyması ve gerilim içinde olması da doğaldır. 


Çiftlerin ilk cinsel birleşme deneyimlerinde erkek biraz heyecan yaşayabilir ve boşalma kontrolünü sağlayamayabilir. Yani bu durum erkeğin erken boşalmasına, geç boşalmasına ya da hiç boşalamamasına neden olabilir. Bu durum bazen kadın tarafından olumsuz yargılara neden olabilir. Ancak kadının eşini yargılaması erkeğin ileriki cinsel yaşamını da olumsuz etkiler. 

Kadının ve erkeğin ilk cinsel deneyimlerinde birbirleri ile iyi iletişim içinde olmaları, birbirlerini anlayışla karşılaması çok önemlidir. Eşlerin ilk birleşmeler sırasında düşebilecekleri en ciddi yanılgı herhangi bir nedenle soğukluğa kapılıp duygusal yönden birbirlerinden uzaklaşmaktır. Böyle bir tutum, kişinin kendi kendini ve karşısındakini suçlamasına yol açar. Gerginliği artırır ve yeni başarısızlıklara yol hazırlar. Bu anlamda çiftler anlayışlı olmalı, kadın karşısındaki erkeğe performans kaygısı yaşatacak davranışlarda uzak durmalı ve onu motive etmelidir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat