Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kaç çeşit penis protezi vardır?

35,404
kez izlendi
Puan: 4.85 / 5
Detaylı Açıklama

Kaç çeşit penis protezi vardır?

Penis protezleri sertleşme bozukluğu olan kişilere uygulanan bir yöntemdir. Bu tedavi uygulandığında hasta istediği zaman cinsel ilişkiye girebilir ve ilişkiyi yeterince devam ettirebilir. Eşlerin tatmini açısından bu tedavi yöntemi diğer tedaviler arasında ilk sırada bulunur.

Mutluluk çubukları 2 tipten oluşur, bunlar şişirilebilir ve bakır tel kıvamında diye adlandırılan, kişinin elle bükerek L veya çubuk şekline getirebildiği  bükülebilir penis protezleridir. 

Çevresi silikon ile kaplı olan iki ayrı çubuk şeklinde penis içerisine yerleştirilen bükülebilir penis protezleri istenildiği zaman L şekline getirilip iç çamaşırında saklanabilir. Cinsel ilişkiye girileceği zaman elle düzeltilip çubuk şekline getirilerek kullanılır.

Şişirilebilir penis protezleri en gelişkin olanıdır. İki veya üç parçadan oluşur ve sıklıkla kullanılan klasik model olan üç parçalı olandır. Strokum yani testis torbası içinde modellenen bir su rezervuarı ve pompa mekanizması vardır. Pompa mekanizması cinsel ilişkiye girileceği zaman iki parmak yardımı ile sıkılarak hazne içindeki suyun mutluluk çubuğunun içerisine dolarak şişmesi ile penis ilişki için hazır hale gelmiş olur. Şişirilebilir penis protezi şişirilmediği zaman yumuşak bir kıvamdadır. 

Bu iki protez arasındaki fark, bükülebilir penis protezinin kullanımı daha kolaydır, şişirilebilir protez ise pompalama işlemi ile kullanıma hazır hale gelir. 

Bükülebilir penis protezi bazen mayo veya şort giyildiğinde belli olurken şişirilebilir penis protezi ise doğal halindeyken hiçbir şekilde belli olmaz, sadece cinsel ilişkiye girileceği zaman sertleştirilerek kullanıma hazır hale gelir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat