Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İstanbul'da Anadolu yakasından Avrupa yakasına trafiğe yakalanmadan nasıl geçebiliriz?

7,572
kez izlendi
Puan: 1.86 / 5
Detaylı Açıklama

İstanbul'da Anadolu yakasından Avrupa yakasına trafiğe yakalanmadan nasıl geçebiliriz?

Yoğun trafik İstanbul'da yaşayan herkesin sıkıntısıdır. Anadolu yakasından Avrupa yakasına geçişlerde göz önünde bulunduracağınız birkaç ayrıntı trafikte geçireceğiniz süreyi kısaltabilir.

Anadolu yakasından Avrupa yakasına geçmek için sabah saatlerinde yola çıkacaksanız dikkat etmeniz gereken en önemli nokta seçtiğiniz saat dilimidir.

Saat 7 ve sonrasında Boğaziçi köprüsü ile Fatih Sultan Mehmet köprüsünde yoğun trafik vardır. Evden 15 dakika önce çıkmak köprüden geçerken size kolaylık sağlayacaktır. 06:45 ile 07:00 arasında köprülerdeki yoğunluk daha az olacaktır.

Boğaziçi Köprüsü

Saat 7'den sonra Boğaziçi Köprüsü'nü kullanacaksanız Çamlıca ve Altunizade bağlantılarından uzak durmaya çalışın çünkü bu yollar sabah saatlerinde servis aracı gibi büyük vasıtaların kullandığı yollardır. Nakkaştepe bağlantısı daha rahat olacağından bu yolu tercih edebilirsiniz.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nü kullanacaksanız Ümraniye katılımını kullanmamaya çalışın. Sabah saatlerinde trafiğin sıklıkla Şile yolu Ümraniye bağlantısında ve Libadiye sonrasında olduğu görülmektedir. Çavuşbaşı bağlantı noktası ve Hekimbaşı bağlantı noktası ile Kavacıktan Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne girmek en iyi tercih olacaktır.

Videoyu Göster

Otomotiv Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat