Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İsmindeki hangi harfler bebeğe şans getirir?

2,339
kez izlendi
Puan: 3.33 / 5
İsmindeki hangi harfler bebeğe şans getirir?
Bütün isimler aynı en anda hem şanslı hem de şanssız enerjiye sahiptir. Her harf bir sembolü temsil etmektedir ve isimde bulunan harflerin kişiye kattıkları belli özellikler vardır. Kişi ömür boyu kendisine verilen ismi taşıyacağı ve insanlar ona o isimle sesleneceği için doğru bir isim seçimi yapılmalıdır.

Kişinin doğduğu andaki enerji ve aile yapısındaki harfler değerlendirilerek çocuğa verilecek isimle ilgili gerekli ayrıntılar tespit edilir. 

A harfi alfabenin ilk harfi olduğundan şansı temsil eder ancak A harfi tek başına bir şey ifade etmez. Örneğin A harfinin yanına L ya da N harfi geldiğinde çocuğun sanatsal yetenekleri gelişebilir. Adının içinde E harfi çok bulunan kişiler matematik alanında başarılı olabilirler.

Çocuğunuz için isim seçimi yaparken harflerin tek başına anlamlarına değil bir araya gelerek oluşturdukları bütünün ne anlam ifade ettiğine bakmanızda fayda vardır. 
Anne & Çocuk Kanalı Hepsini Gör
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat