Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İngiltere vizesi için yapılan başvuru hangi durumlarda reddedilir?

29,894
kez izlendi
Puan: 4.38 / 5
Detaylı Açıklama

İngiltere vizesi için yapılan başvuru hangi durumlarda reddedilir?

İngiliz makamları vize konusunda son derece hassas olabiliyor. Bu nedenle İngiltere vizesi başvurunuz beklemediğiniz bir nedenle reddedilebilir.

İngiltere vizesi başvurularında en çok görülen ret nedenleri

İngiliz yetkililer gidiş amacınızın belirttiğinizden farklı olduğundan şüphelenirse, yani turistik amaçlı değil iltica amaçlı ya da orada çalışmak gittiğinizi düşünürlerse vize başvurunuz geri çevrilebilir. Bu nedenle İngiltere vizesi için hazırlanan evraklarda tutarsızlık ve yetersizlik olmamasına özen göstermeniz gerekir. Yani tatil için gidiyorsanız tatil ile ilgili uçak bileti, otel rezervasyonu belgelerini eksiksiz ve doğru olarak hazırlamanız şart. İş bağlantısı için gidiyorsanız şirketinizle ilgili bilgileri eksiksiz olarak İngiliz konsolosluğuna teslim etmelisiniz.

Eğer İngiltere'de bir yakınınız kaçak yaşıyorsa yetkililere bunu kesinlikle bildirmeyin. Çünkü sizin yakınınızın yanına taşınmak ve bu yolla İngiltere'de kaçak olarak yaşamak niyetinde olduğunuzu düşünebilirler. Bu da başvurunuzun reddedilmesine yol açar. Eğer yakınınız İngiltere'de bir suça karışmışsa vize alma şansınız tamamen yok olabilir.
Yasal olarak İngiltere'de yaşayan bir yakınınız varsa size davetiye göndermesi daha kolay İngiltere vizesi almanızı sağlar.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat