Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İndirim sezonunda alışveriş yaparken nelere dikkat edelim?

4,459
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İndirim sezonunda alışveriş yaparken nelere dikkat edelim?

İndirim sezonunda giyim alışverişi yaparken elbette öncelikle indirim oranlarına dikkat edilmeli. Bazı durumlarda indirimler gerçekçi olmayabiliyor, hatta kafa karışmaya yönelik bile olabiliyor. Bu nedenle indirimin gerçekçi olup olmadığı mutlaka kontrol edin. Eğer indirim sizi tatmin etmiyorsa o parçayı almaktan vazgeçebilirsiniz.


Göz önünde bulundurmanız gereken başka bir nokta ise indirimdeki kıyafetlerin stok durumu. Çok beğendiğiniz bir ürün indirime girmiş olabilir, ancak siz fiyatının biraz daha düşmesini beklemek isteyebilirsiniz. Fakat beklerken ürün tükenebilir. Bu nedenle almak istediğiniz ürünün fiyatını uygun bulduysanız ve daha sonra almak için bekleyecekseniz stok durumunu mutlaka sorun.

İndirimden giysi alırken satın almaya karar verdiğiniz giysinin fiziki halini yani defosu olup olmadığını mutlaka kontrol edin. Eğer ürünün defosu varsa başka bir tane isteyin. Ancak kalan son ürünse ve örneğin üzerinde bir leke varsa ürünü almaktan vazgeçmek yerine kuru temizleme yapılmasını isteyin. Birçok marka lekeli ürünleri için bu hizmeti veriyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat