Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İndirim sezonunda alışveriş nasıl yapılır?

1,379
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İndirim sezonunda alışveriş nasıl yapılır?

İndirim sezonları gardırobunuzdaki eksik kıyafet ve aksesuarları tamamlamak ya da beğendiğiniz ancak pahalı bulduğunuz kıyafetleri almak için çok uygun fırsatlardır. Giyim markaları indirim dönemlerinde kıyafetlerini yüzde 50'ye varan oranlarda daha ucuza satar.


Ancak indirim sezonları tüketiciler için bir tuzak da olabilir. Birçok tüketici sadece fiyatı uygun olduğu için indirim döneminde hiç giymeyeceği kıyafet ya da aksesuarları satın alabiliyor. 

İndirim sezonunda alışveriş yaparken en önemli şey bir alışveriş listesi yapmak. Listeyi hazırlamadan önce mevcut kıyafetlerin kontrol edilmesi eksiklerin belirlenmesi sizi ihtiyacınız olmayan bir giysiyi almaktan kurtaracaktır. 

İndirim sezonunda gerçekten ekonomik alışveriş yapmak istiyorsanız indirim oranı yüzde 40-50 civarında olan markaların ürünlerini tercih edin. Bu oranlar gerçekten kârlı bir alışveriş yapmanızı sağlayacaktır.

İndirimin cazibesine kapılıp zaten var olan kıyafetlerinizin benzerlerini ya da giymeyeceğiniz kıyafetleri satın almayın. herhangi bir ürünü satın almadan önce "buna gerçekten ihtiyacım var mı" sorusunu kendinize sorun. Bu soru sizi gereksiz para harcamaktan kurtarır.

İndirimdeki bir ürünü satın almadan önce defosu olup olmadığını kesinlikle kontrol etmelisiniz. Lekesi varsa ilgiliden giysiyi kuru temizlemeye göndermesini isteyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat