Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İmplant kimler için uygun bir tedavidir?

8,503
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İmplant kimler için uygun bir tedavidir?

İmplant 1 ya da birden fazla diş eksikliğinde eksik olan dişleri estetik olarak yerine koymak için uyguladığımız tedavi yöntemidir. Hastalar dişlerini kaybettikten sonra bu bölgelerin tamamlanması için implant adını verdiğimiz titanyumdan yapılan vidalardan yararlanmaktayız. Bu vidalar insanın çene kemiğine yerleştirildikten sonra vidaların çene kemiğine kaynaması için biraz beklememiz gerekmektedir. Bu kaynama süreci geçtikten sonra, porselen dişler yaparak dişlere eksik olan fonksiyonlarını kazandırırız.

İmplant düşünülenin aksine basit bir uygulamadır. Hastanın çekilen dişinin yerine yenisini koymak için iyileşmiş olan kemiğe implantın yerleştirilmesi yaklaşık olarak 5-10 dakika alır. Hasta için ağrısızdır ve iyileşme süresince büyük bir problem yaşanmaz. Hatta diş çekimi implant yönteminden daha zor bir yöntemdir. Diş yerine implant yerleştirdikten sonra yaklaşık 1 hafta boyunca hasta o bölgeyi korumalıdır. 1 hafta sonra bölgedeki dikişler alınır ve hasta normal hayatına devam edebilir.

İmplant hakkında daha fazla bilgi için: 

444 3 789 - 0216 474 54 54
 
Bekleme süresi tamamlandıktan ve implantın kemiğe kaynadığı düşünüldükten sonra protez aşamasına geçilir. Protez aşaması da, bir implant üstü protez işi 1 hafta ya da 1,5 hafta kadardır. 

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat