Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İlk cinsel deneyimini evlendiklerinde yaşayacak çiftler nelere dikkat etmeli?

64,971
kez izlendi
Puan: 4.57 / 5
Detaylı Açıklama

İlk cinsel deneyimini evlendiklerinde yaşayacak çiftler nelere dikkat etmeli?

Halk arasında gerdek gecesi olarak bilinen ilk cinsel deneyimlerini evlilik sırasında yaşayan çiftler özellikle kültürel nedenlerden dolayı bazen sorunlar yaşayabilir. 


Gerdek gecesi öncesi çiftin cinsel yaşam ile ilgili bilgilenmesi çok önemlidir. Cinsellik ile ilgili yanlış bilgilenme birçok soruna neden olur ve genellikle bu tür bilgi kaynakları kadın ya da erkeğin yakın çevresinden verilir. 

İlk cinsel deneyim yaşayacak olan çiftler öncelikle birbirleri ile konuşmalıdır ve kendilerini hazır hissettiklerinde ilk cinsel deneyimlerini gerçekleştirmelidir. 

Özellikle tıbbi kaynaklardan, internetten bu konuda edinilebilecek doğru bilgiler edinilmelidir. Yeni evlenen çiftlerin çoğunluğu birbirlerine alışmamışlardır ve alışmaları için belli bir dönem; birbirlerinin neyi sevip sevmediklerini, vücutlarının ritmini öğrenmeleri gerekir. 

İlk cinsel birleşmede eşlerin ikisinin de güvensiz olması doğaldır. Bu güvensizliğin doğal olduğunun bilincinde olmak gerginliği, korkuları azaltır ve bu ilk deneyim için çok önemlidir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat