Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İlk buluşmada nasıl giyinmek gerekir?

5,662
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İlk buluşmada nasıl giyinmek gerekir?

Giyim tarzı insanın kişiliğini ele verir. İlk buluşma için kıyafet seçimi yaparken de bunu göz önünde bulundurmalısınız çünkü ilk buluşmada kendiniz gibi olmalısınız. 

İlk buluşmada kadınların giyimi

Bir kadın olarak ilk buluşma için kıyafet seçerken fazla dekolteli şeyler giymemeye çalışın. Dekolteli kıyafetler karşınızdaki insanın dikkatinin dağılmasına neden olabilir. 

İlk buluşma için seçtiğiniz kıyafet, karşınızdaki kişiye verdiğiniz önemi belirtmek açısından şık olmalıdır. Rahat ve salaş giyinerek beni sevecekse böyle sevsin diye bir düşünceye kapılmak doğru değildir. 

İlk buluşmada üzerinizde mutlaka kırmızı bir şey bulundurun çünkü kırmızı olumlu olduğunuzu gösteren bir renktir ve karşınızdaki insana cesaret verir. Ayrıca kendinize güvenli olduğunuzu ve ilişkiye hazır olduğunuzu belirtir. 

Seçeceğiniz ayakkabı orta boy bir topuğa sahip olmalıdır. Orta boy topuk karşınızdaki insana, ilişkiye hazır olduğunuzu ama hemen bir şeyler beklememesi gereketiği mesajını verir. 

İlk buluşmada erkeklerin giyimi

Partneriniz sizi gördüğünde ilk olarak giyiminizden etkilenmeli. İlk buluşmada kıyafetlerinizin özenli seçilmiş olmasına dikkat edin. Takım elbise giyecekseniz koyu renk bir takım elbise tercih edin. İlk buluşma için traş olun ve hoş bir koku sürün. Çok terleyen biriyseniz yanınızda bir deodorant bulundurun. 

Kadın ya da erkek, ne giyerseniz giyin partnerinize verdiğiniz değeri göstermek için ilk buluşmada mutlaka bakımlı olun. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat