Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İlk buluşmada el ele tutuşmak doğru olur mu?

7,836
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

İlk buluşmada el ele tutuşmak doğru olur mu?

İlk buluşmada el ele tutuşmak kurduğunuz iletişimin dinamiğine, yaşadığınız çevreye, hislere ve yetiştirilme tarzına göre değişkenlik gösterir. 

İlk buluşmada el ele tutuşmak kendiliğinden gelişebilir. Örneğin yan yana otururken birden elleriniz buluşabilir ya da birden sarılabilirsiniz. Doğal sürecinde gelişen bu tip durumlar son derece doğaldır. 

Karşınızdaki insan çekingen biriyse ya da el ele tutuşmak için kendini hazır hissetmiyorsa elini tutmanız olumsuz sonuçlara yol açabilir. Bu tip şeyler bazı insanlar için çok kolayken bazı insanların dönüm noktası olabilir. 

Partnerinizin ilk buluşmada elinizi tutmak istememesi sizden hoşlanmadığı anlamına gelmez. Önceki yaşanmışlıklar, aile hayatı ya da gelenekler bu tarz şeylere engel olabilir. Siz o güne kadar bunları rahat bir şekilde yaşamış olabilirsiniz ancak karşınızdaki için el ele tutuşmak bile özel ve beklenmesi gereken bir şey olabilir. Böyle bir durumda partnerinizin sizden hoşlandığına eminseniz sabredin ve doğru zamanın gelmesini bekleyin. 

Doğru zamanın geldiğine inanıyorsanız, el ele tutuşmak için ortam oluştuysa ve karşınızdaki insandan da bu yönde sinyaller aldıysanız partnerinizin elini tutmaktan çekinmeyin.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat