Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İlişki sırasında penise zarar vermemek için hangi hareketlerden kaçınmalı?

67,110
kez izlendi
Puan: 4.75 / 5
Detaylı Açıklama

İlişki sırasında penise zarar vermemek için hangi hareketlerden kaçınmalı?

Cinsel ilişki sırasında penisin görebileceği zararların başında teni hassas olan kişilerde vajina içinde uzun süreli cinsel ilişki sorası penis cildinin tahriş olması sonucu peniste soyulma veya su toplar gibi ödemlenme ve şişme görülebilir.

Sürtünme sonucu gelişen penisteki tahrişler kısa süreli etkili ve çabuk geçen cilt problemidir. Peniste oluşan tahrişlere karşı birkaç gün cinsel ilişkiden uzak durulması, pomatların kullanılması ve penisin ılık su içinde tutulması, iyileşmeyi kolaylaştıracak yöntemlerdir.
Penis cildi hassas olan kişiler, vajina içindeki kimyasal içerikli sıvılardan etkileneblir, tahriş ve ödem gibi durumlarla karşılaşabilirler.

Penis kırığı tedavisi
Cinsel ilişki sırasında penise verilecek en büyük hasar ters ve zorlama hareketlerle penisin kırılmasıdır. Kadının üstte olduğu pozisyonlarda penisin vajina içinden çıkıp, apış arası ya da bacak yüzeyine aşırı zorlanması sonucu oluşan penis zarı yırtıkları, penis kırıklarıdır. Penis kırıkları tedavisinde cerrahi operasyon gereklidir. Bu nedenle vakit kaybedilmeden bir doktora başvurulmalıdır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat