Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İlişki sırasında içeride kalan prezervatif nasıl çıkarılır?

67,202
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İlişki sırasında içeride kalan prezervatif nasıl çıkarılır?

Prezervatif doğru kullanıldığı zaman memnuniyet oranı çok yüksek olan ve korunma yöntemi olarak da yüzde 90'lar oranında korunma sağlayan çok etkili bir yöntemdir. Fakat prezervatifin yanlış kullanımı ile, prezervatif kullanılırken dikkat edilmediği bazı durumlarda bazı sıkıntılar oluşabilir. Bunların başında gelen faktörlerden bir tanesi de prezervatifin haznede, vajen içinde kalmasıdır.  Özellikle prezervatifin doğru takılmadığı, prezervatifin ucunda yer alan havanın özellikle prezervatif takılmadan boşaltılmadığı durumlarda veya prezervatif penis tam erekte olmadan, gevşek penise takıldığında prezervatif bol kalabilir ve vajen içinde kalabilir. 

Meninin prezervatif içine boşaldıktan sonra cinsel ilişki sırasında ilişkinin çok uzatıldığı, ereksiyonun azalıp, penisin daha gevşek duruma geçtiği esnada prezervatif vajen içinde kalabilir.

Prezervatif vajen içerisinde kalırsa erkek veya kişinin kendisi vajenin içine baş parmağı ve işaret parmağını sokarak kibar bir şekilde ve vajen duvarını zedelemeden prezervatif çıkarılabilir. Çok çok olarak prezervatifin çok arkalara yapıştığı, çıkartılamadığı durumlarda beklemeden jinekoloğa başvurmak gerekir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat