Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İlgisiz kocaya nasıl davranmak gerekir?

20,436
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

İlgisiz kocaya nasıl davranmak gerekir?

Evlilik yaşantımızda karşımızdaki kadar kendi davranışlarımız eleştirmemiz gerekir. Hangi davranışlarımız yüzünden karşı tarafın ilgisini kaybettiğini bilmemiz gerekir. Agresif ya da sert davranışlarımız karşı tarafın ilgisini kaybetmesine neden olabilir. Aynı şekilde evlilik sonrası kendimize bakmayı bırakmamız, kendimizi önemsemememiz de evlilikte ilgisizlik nedenleri arasında yer alabilir.

Evlilikte karımızın ya da kocamızın neden ilgisiz olduğuna dair nedenler üzerine düşünmemiz gerekir. Eşimizin nelerden hoşlandığını bilmemiz gerekir. Bunun için çaba harcamak, neleri seviyor, neler yapmaktan hoşlanıyor öğrenmeliyiz. Kaybedilen heyecanın yerine koyulabilecekleri değerlendirmek gerekir.

İlişkilerde her iki taraf da zamanla değişebilir. Önemli olan bu değişimi fark etmek ve ona ayak uydurmaktır. Evlilik içerisinde çocuklara olduğu kadar eşimize de özel zaman ayırmalı ve birlikte güzel vakit geçirebileceğimiz aktiviteler yapmalıyız. Bu şekilde ilgisiz koca faktörünü ortadan kaldırabiliriz.

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat