Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler Haziran 2014'te neler yaşayacak?

1,832
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler Haziran 2014'te neler yaşayacak?

İkizler & Yükselen İkizler

Sevgili İkizler burcu ve yükselen burcu İkizler olanlar; Haziran ayına burcunuzda gerçekleşen Yeni Ay enerjisi ile başlıyorsunuz.  Yenileniyor ve değişiyorsunuz. 

Kendinizi öncelikli plana almaya başladığınız bir ay bekliyor sizleri. 

Bu ayın öncelikli konuları başında, burcunuzun yönetici gezegeni Merkür'ün 7 Haziran - 1 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşeceği retro süreci geliyor. 

Ay genelinde iletişiminize ve yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmalısınız. 

13 Haziran'da İkizler ve Yay burcu aksında gerçekleşecek Dolunay sizler için önemli olacak. 

Öncelikle Merkür retrosu maddi kaynaklarınızı yöneten Yengeç burcunda başlayacak ve 17 Haziran'a kadarki süreçte, maddi konularda biraz hesabınızı iyi planlamanız gereken günler yaşayacaksınız.

Ekonomik olarak dengede kalmaya özen göstermeli, alışverişlerde dikkatli olmalısınız. 

17 Haziran sonrası Merkür'ün burcunuza geçişi ile birlikte kişisel konularınız öncelik kazanabilir. Kendiniz ile ilgilenmeye başlayabilirsiniz. 

Ay genelinde yeniliklere açıksınız fakat bir yandan da sakin ve planlar içindesiniz. 

13 Haziran'da gerçekleşecek dolunay enerjisi ile birlikte ilişkilerinizdeki dengeler ön planda olacak. Uzlaşma sağlamak isteyeceksiniz. İlişkileriniz veya iş bağlantılarınız ile ilgili birtakım konular ön plana çıkacak. 

Dolunaylar her zaman için kutupsallaşmayı anlatır. Dolayısı ile bu etkide sen ve ben dengesini hayatınızda dengelemeye ve yeni enerji ile devam etmeye başlarsınız.

Venüs'ün 23 Haziran'a kadar Boğa burcunda kaldığı süreçte ruhsal olarak arınma, ve biraz sakin bir süreç yaşama ruh halinde olacağınızı söyleyebiliriz. Ayın geneline yansıyacak Merkür retrosu bu enerjiyi vermekte. 

21 Haziran'da Güneş Yengeç burcuna geçiş yapacak ve bu da maddi anlamda fırsatlarda artış olacağına işaret edecek. 

23 Haziran'da Venüs'ün İkizler burcuna geçişi gerçekleşecek ve bu olumlu geçişler ile birlikte ay sonuna doğru kendinizi çok daha pozitif hissetmeye başlayacaksınız.  Venüs size şanslı fırsatlar getirecektir. 

Dost burç Terazi de ilerleyen Mars, Mayıs'ın son haftasında düz pozisyona geçti. Enerjiyi temsil eden bu gezegenin ilerlemesi ile birlikte durağan olan aşk hayatınızda tempo artacak. Bazılarınız ise çocuklarınız ile ilgilenme fırsatı yakalayacak ve belki bir spor üyeliği yaptıracaksınız.

Merkür retrosunda biraz enerji olarak içe dönük bir süreç yaşayacaksınız. Doğum günü ayınızdasınız; ayın genelinde olumlu ve şanslı fırsatlar söz konusu. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat