Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcunun aşk hayatı 2016'da nasıl olacak?

3,059
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcunun aşk hayatı 2016'da nasıl olacak?

2016 yılında ilişkilerinizde denge ihtiyacınız artıyor ancak yılın ilk yarısında siz de dengede kalmakta zorlanıyorsunuz. Sizin dışınızda yaşanabilecek gelişmelere açık bir dönemde olmanız bunun en önemli nedeni. 

Yılın ilk yarısı duygularınız açısından öne çıkan etkiler ilişkileriniz, aşk hayatınız ve en önemlisi ilişkileri yürütme becerilerinizi yeniden gözden geçirmeniz olacak. Kontrolünüz dışında olabilecek gelişmeleri olgunlukla karşılamayı öğrenmeniz gerekiyor. 

2016'nın ilk üç ayında, özellikle Ocak - Şubat sürecinde ilişkiler ve çocuklarla ilgili konularda dengeyi bulmak için uğraşmanız gerekecek. Bu süreçte ilişkileriniz açısından daha önce görmediklerinizle yüzleşmek zorunda kalmak veya fark etmediklerinizi anlamak zorunda kalabilirsiniz.  

Yılın ikinci yarısı beraberliklerinizde ne istediğinize ve gerçekten duygularınızdan emin olup olmadığınıza daha fazla odaklanacaksınız. 

2016 yılının İkizler burcunu ilişkiler adına dikkat çekici ve fark edilir kılacağı önemli tarihlerden birisi 13 Haziran - 7 Temmuz arası olacak. Bu aralıkta fiziksel ve kişisel olarak ışığınız yükseliyor, dikkatiniz ilişkiler ve aşk hayatınız üzerine yoğunlaşıyor. Flörte,beğendiğiniz kişiyle iletişime dönük etkiler vurgulanıyor.

20 Eylül ile 13 Ekim arasında Venüs ilişkiler ve aşk alanınızda. Hamilelik, yeni bir ilişkiye başlama, devam eden ilişkide romantik paylaşımlar adına güzel etkilere sahip bir dönem.

Bu yıl 18 Ekim ile 5 Kasım arasında beraberlikleriniz adına kontrol sizde olacak veya ilişkiler ve duygusal konularda baskın olma veya kendinizi daha rahat ortaya koyma döneminiz yaşanacak. Mars'ın da etkisi ile ikili ilişkilerinizde ani kararlar verebilir, agresif tepkilere yatkın olabilirsiniz. Bu nedenle 18 Ekim - 5 Kasım arasında daha dikkatli iletişim kurmalı, esnek olmalı, meseleleri büyütmemelisiniz.

17 Nisan - 30 Haziran arasında Mars geri harekete geçiyor. Bu hareket sırasında, özellikle de Mayıs ve Haziran aralığında ilişkiler alanınıza gerileyecek gezegen, eski bir beraberliği, eski bir sevgiliyi tekrar gündeme getirebilir, kafanız karışabilir. Süregelen bir ilişkiniz varsa önceden başlayan sorunları daha vurgulu hale getirebilir. Mayıs ve Haziran ayı boyunca birlikteliklerinizde esnek olmaya dikkat etmelisiniz.

Bekar İkizler burçlarında evlilik, nişan veya benzeri adımlar için Ocak ve Kasım aylarında destekli etkiler var.

Sevgili İkizler burcu, mutluluk ve aşk dolu sevdiklerinizle geçireceğiniz bir yıl diliyorum. Sevgiyle kalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat