Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu Temmuz 2015'te neler yaşayacak?

1,647
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu Temmuz 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, ayın ilk haftası burcunuz yöneticisi Merkür?ün para alanınıza geçmesiyle, 8 - 23 Temmuz arası maddi konularda gelişmelere açık olacaksınız. Bu aralıkta parasal konularda agresif ve hırslı bir tutum sergileyebilirsiniz. Düşünmeden hareket etmeyin. Diğer yandan iş tanıtımları, duyurular adına bu dönem destekli olacaksınız.

Ay sonuna doğru 25 Temmuz ile birlikte başlayan Venüs retrosu bu ay boyunca aile ve ev alanlarınızda etkili olacak. Etkisini 20 Temmuz'dan itibaren hissetmeye başlayacağınız retro sürecinin bu ay ki diliminde, ev tadilatları,pahalı harcamalar veya dekorasyon adına destekli değilsiniz. 
25 Temmuz'dan itibaren bu konuları askıya alın. Venüs retrosu duygusal hayatınızda da etkili olacak. İlişkinizde devam eden sorunlar varsa, bu konuları fazla didikleyebilir, takıntılı davranabilirsiniz. Ayrıca aile içinde kadınlarla ilgili sorunlar öne çıkabilir. 

Ay başında maddi konulardaki hareketli olmanıza neden olacak enerjiler, 23 Temmuz'dan itibaren çevrenizle ilişkinizi aktive edecek. Yakın çevrenizde öne çıkma, basın veya medya konularında fırsat yakalama söz konusu. Girişimlere ve yaratıcı fikirlere dönük olacaksınız. Eğitim, maddi konular, yolculuklar, yurtdışı temasları ve yabancılarla yürüttüğünüz işleriniz varsa bu ay ayrıca yoğun etkileriniz söz konusu. 
Ay boyunca konuşmalarınıza, kendinizi ifade şeklinize dikkat etmek doğru olacak. Özellikle aile ve ev içinde size çok yakın olan kişilerle ilişkilerinizde konuşma şekliniz kaynaklı sorunlar yaşamaya açıksınız. Kişisel isteklerinizin öne çıkması, aile fertleriyle ilgili ani gelişmeler yaşama, kendinizi kısıtlanmış hissetme duygusu sizi içsel olarak yorabilir. Duygusal olarak gerginliğe çabuk geçebileceğiniz için şartları ve ilişkileri zorlamadan bu dönemi geçirmeye gayret edin.

Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. 

Sevgili İkizler burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat