Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu Ocak 2015'te neler yaşayacak?

2,249
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu Ocak 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar,


Ocak ayında başkalarından gelen gelirleriniz ve maddi kazançlarınız ön planda olacaktır. İlişkilerinizde maddi - manevi destekler bulabileceğiniz bir ay sizleri bekliyor. Geçmişte kapattığınız defterleri gözden geçirebilir, gizemli konuları araştırabilirsiniz. Korkularınız yükselebilir. Hayatı ve ölümü sorgulayabilir, metafizik konularla ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. 

5 Ocak tarihinde Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Beklediğiniz paralar ve ödemeler gündeme gelebilir. Sahip olduğunuz değerleri korumak, güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız olaylar ve eski zamanlar aklınıza gelebilir. Takıntılı düşüncelere çekilebilir, olayları yanlış değerlendirmeye açık olabilirsiniz. Ailenizle ilgili konular gündemde olacaktır, onların ihtiyaçlarıyla ilgilenebilirsiniz. 

12 Ocak tarihinde Mars Balık burcuna giriş yapıyor. İş ve kariyer hayatınızda hareketli bir dönem başlıyor. Yeteneklerinizi yaratıcı bir şekilde ortaya koyabilir, geleceğe yönelik hedefleriniz doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz. Mücadele etmenizi gerektiren durumlar gündeme gelebilir. 

20 Ocak tarihinde Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. İnançlarınız ve hayat felsefeniz üzerinde düşüneceğiniz bir dönem başlıyor. Eğitim konuları ve yurtdışı bağlantıları gündeme gelebilir. Kişisel gelişiminize öncelik verebilir, eksik bilgilerinizi tamamlamak üzere harekete geçebilirsiniz. Özellikle meslek hayatınız için gerekli olan eğitimler gündemde olacaktır. 

21 Ocak - 12 Şubat tarihleri arasında, Kova burcunda Merkür retrosu gerçekleşecek. Beklediğiniz haberler gündeme gelebilir, yeni gerçekler öğrenebilirsiniz. Bu tarihlerde önemli kararlar almamanız, yeni girişimlerde bulunmamanız önem kazanacaktır. Eksik bıraktığınız işleri tamamlayabilir, mevcut durumunuzu düzenleyebilirsiniz. Hukuki konularla ilgili gelişmeler gündeme gelebilir. Hayat tecrübelerinizi ve son zamanlarda yaşadıklarınızı gözden geçirebilir, kendi içinize dönerek düşünme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Uzun süredir görüşmediğiniz insanlarla iletişim kurabilirsiniz. 

2015 yılının dilediğiniz güzellikleri getirmesini dilerim, Şubat ayında görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat