Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu Nisan 2016'da neler yaşayacak?

2,418
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu Nisan 2016'da neler yaşayacak?

İkizler burcu ve yükseleni İkizler olanlar,

Nisan'ın ilk haftası aşk göstergeniz Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. 7 Nisan'da da Koç burcunda bir yeni ay olacak. Kalbiniz boşsa bu dönemde biraz sosyal ortamlarda olmanızı tavsiye ederim. Zaten dost ortamlarınız hareketleniyor, daha sosyal olabileceğiniz bir ay geliyor. Yönetici gezegeniniz Merkür burç değiştirip Boğa burcuna geçiş yapacak. Boğa burcuna geçiş yaptığı süreç sizin için çok önemli. Çünkü bu dönemde bir de retrosu olacak ve 27 Nisan itibari ile kendinizi biraz yorgun, aşağı çekilmiş, düşüncelerinizin daha derin olduğu bir dönem başlayacak. Aslında bu duygular Merkür Boğa burcuna geçer geçmez başlayacak. Biraz gizlenmek, biraz izolasyon ihtiyacı hissedeceksiniz. 

Karşıt burcunuzda bir süredir Mars ilerliyor. İkili ilişkileriniz, ortak işleriniz, hayatınızdaki kişi, evliyseniz eşiniz önemli bir süreçten geçiyor olabilir.  İlişkiniz adına siz önemli bir dönemden geçiyor olabilirsiniz. Dolayısıyla Mars'ın 16 Nisan'da retro yapması da bir hayli önemli olacak. Çünkü bunu 2 yılda bir yapıyor Mars retrosunu. Merkür retrosuna hepimiz alışkınız ama Mars retro zamanları bilin ki bir şeyler değişecek, bir şeyler yeni baştan başlayacak demektir. Bu dönemde yeni bir ilişkiye başlayabilir, evlilik kararı alabilirsiniz, ilişkinizde bir şeyler daha fazla gelişiyor, ciddileşiyor, ön plana çıkıyor. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat