Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu Mayıs 2015'te neler yaşayacak?

1,767
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu Mayıs 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, Mayıs ayında temponuz artarken, bir çok işi bir arada yürütmek zorunda kalabilirsiniz. Planlı olmak, düzenli hareket etmek güncel hayatınız adına da önemli olacak. Bu ay boyunca Merkür burcunuzda ve ona 12 Mayıs'ta Mars ve 21 Mayıs'ta da Güneş eşlik edecek. Bu etkiler kendinizi ortaya koyma, liderlik etme, kişisel alanlar, iletişim konuları, teknolojik işleriniz ve ticari adımlar adına hayli yoğun bir tempoda tutacak sizi. 8 Mayıs'tan itibaren para alanınıza geçecek olan Venüs, maddi konularda şanslı ve bereketli olmanıza büyük destek verecek. İşlerinizde veya kendi kazançlarınızla elde ettiğiniz maddi alanlarda büyüme söz konusu. Ancak Venüs özellikle güzellik, kişisel bakım konularına daha fazla para harcamanıza neden olabilir. Kişisel bakım adına kendinizi şımartırken işin ucunu kaçırmadan ve bütçenizi iyi organize ederek hareket etmelisiniz. Venüs 8 Mayıs'tan itibaren sadece parasal konularda değil, kendinizi ifade etmekte de sizi destekleyecek. Eğer eğitim, seminer veya tanıtım programlarınız varsa bu ay başarılı çalışmalar yapacaksınız. 


12 Mayıs'tan itibaren Mars'ın burcunuza geçmesiyle durmak veya rutinde kalmak sizin için zor olabilir. Hareketli olacak, sabretmekte zorlanacak ve ele aldıklarınızla ilgili hemen sonuç almak isteyebileceksiniz. Düşünmeden hareket etmeyin ve acele kararlar verirken iki kere düşünün. Sabırlı olmak bu ay sizin için önemli. 

Bu ay 19 Mayıs'tan itibaren burcunuzda rötara geçecek olan Merkür, 17 Mayıstan itibaren durağan pozisyona geçecek. Öncelikle anlaşma ve sözleşmelerle ilgili her türlü işinizi, kişisel konuları, alım satımları ve yeni başlangıçları bu tarihten önceye düzenleyerek, planlarınızı buna göre yapmaya çalışın. 

17 Mayıs'tan itibaren 11 Haziran'a kadar yeni bir teknolojik alet alımı, imzalar, anlaşmalar, alım satımlar adına karışıklıklar yaşamanız söz konusu. 

Bu ay 17 - 20 Mayıs arası hem duygusal konularda, hem de dünyevi alanlarda hassas etkileriniz var. Bu aralıkta ele aldığınız işlerde daha dikkatli olmak gerekmekte. Merkür gerilemesi, 19 Mayıs'tan 11 Haziran'a kadar olan aralıkta size daha önce başlamış ama tamamlanmamış bir işi, ilişkiyi, bir görüşmeyi tekrar getirebilir. Bu dönem eskiden başlayan ve tamamlanmayan bir konuyu sonuca bağlamak adına olumludur ama yeni bir başlangıcı desteklemez. Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. 

Sevgili İkizler burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat