Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu Mart 2016'da neler yaşayacak?

1,620
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu Mart 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu ve yükselen burcu İkizler olanlar,

Mart ayı hareketli bir ay. Balık burcunda Güneş tutulması ve Terazi burcunda Ay tutulması olacak. 9 Mart'ta olacak Güneş tutulması haritanızın en tepe noktasında. Bu alan tamamen kariyer, hedefler ve planlarla ilgili önemli yenilikler, başlangıçlar, teklifler getirebilir. Üstlerinizle ilişkilerinizde, çalıştığınız kurumda bir yenilik söz konusu olabilir.

5 Mart'ta Merkür'ün ve 12 Mart'ta da Venüs'ün Balık burcuna geçişiyle birlikte iş çevreniz, kariyeriniz, hedefleriniz, planlarınız çok görünür olacak. Bir şeye başlıyor olabilir, iş arama dönemindeyseniz bir iş teklifi olabilir, siz bir yenilik arzusunda olabilirsiniz.

Mart ayının genelinde Balık burcunda gezinecek olan yıldızlar özellikle Venüs ve Merkür gösteriyor ki sizin için kariyer önemli konu olacak. 20 Mart'ta Güneş ve 22 Mart'ta da Merkür Koç burcuna geçiş yapacak. Dolayısıyla gezegenlerin bu geçişiyle destek almaya başlıyorsunuz. İş hayatınızdaki yoğunluk, tempo yerini daha çok sizi destekleyecek enerjilere bırakacak. Dost çevreniz hareketlenecek, arkadaş çevrenizle ilişkileriniz yoğunlaşıp artacak. Kazançlarınızı artırmak adına güzel enerjiler de söz konusu olacak.

23 Mart'ta Terazi burcunda Ay tutulması gerçekleşiyor. Bu tutulma çocuklar, aşk, ilişkiler konularında hareketli enerjiler ortaya çıkaracak. Eğer kalbiniz boşsa aşk kapınızı çalabilir. Anne veya baba olmak istiyorsanız bununla ilgili önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Zaten ebeveynseniz çocukların hayatında birtakım konular ön plana çıkabilir.

Hareketli bir ay ama dikkatiniz ayın genelinde kariyerinizde olacak. 12 Mart'a kadar seyahat fırsatlarına da son derece açıksınız. Ama özellikle ayın ortası gibi enerjilerde dalgınlığa dikkat etmeniz gerekiyor. 6 Mart'ta Mars'ın Yay burcuna geçişiyle karşıt burcunuzda gezinecek olan Mars, ilişkide sizi rekabete açık yapabilir. Hayatınızdaki kişinin, evliyseniz eşinizin hayatında birtakım önemli konular dikkat çekecek. Mars'ın Yay burcundan geçişi ayın tamamında etkili olacağı için, ilişkilerde rekabete ve zıtlaşmalara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Bir sonraki ay görüşmek üzere, hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat