Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu Kasım 2015'te neler yaşayacak?

1,111
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu Kasım 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu ve yükseleni İkizler olanlar,

Yakın çevrenizle ilişkiler ön planda olurken, kardeşler veya arkadaşlarla ilgili konular gündeminizde olacak. Ev ve aileyle ilgili detaylandırmanız gerekenleri organize etmek, planlamak açısından sizi iyi motive edebilecek etkiler var. Ama ev alım satımları ve araç alımları açısından dikkatli olun. Daha önceden hesaplamadığınız veya işlemleri yaparken ön göremediğiniz noktalar sonradan canınızı sıkabilir. 

Plan yaparken daha detaylı ve organize olabileceksiniz. Ancak uygulama aşamasında sorunlar yaşanabilir. Öncelikle şartların değişime açık olması, planladıklarınızı uygularken hesaplamadığınız durumlarla sizi yüzleştirebilir. Ay boyunca ele aldıklarınızda meselelere büyük pencereden bakmaya çalışın. Tek yönlü bakış açısı veya değerlendirmeler hatalar yapmanıza, yanlış kararlar almanıza neden olabilir. 

Çocuklar veya çocukla ilgili konularda dengeli olmak, konulara hem çocuk hem de kendiniz açınızdan yaklaşmak gerekecek. Çocuğunuzla güç savaşına girmeyin. Çocuğunuzun sağlığına dikkat etmeniz de yine önemsemeniz gerekenler arasında diyebilirim. 

Bu ay ilişkilerinizde sakin ve esnek olmalısınız. Düşünerek konuşun. İş veya gündelik koşturmalarınız ile partnerinize ayırmanız gereken zamanı iyi planlayın. Stres ve gerginlik sizi her zamankinden daha fazla yıpratabilir, bu nedenle sizi zorlayacak konuları detayda kaybolmadan ve şartları zorlamadan ele almak çok daha iyi sonuç almanıza yardım edecektir. 

Eşiniz veya partnerinizle iletişiminizde akılcı davranmak, ani ve fevri kararlardan veya tepkilerden uzak durmak gerekmekte. Aksi halde şartlar beklemediğiniz bir noktaya varabilir. Bu ay ortaklı işler, yeni projeler veya önemli yatırımlar için başta teknolojik konular olmak üzere, daha tedbirli yaklaşımlar içinde olmanızı gerektiriyor.

Sevgili İkizler burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat