Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu kadınının olumsuz yönleri nelerdir?

1,427
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu kadınının olumsuz yönleri nelerdir?

İkizler burcu kadını aşırı meraklı, entelektüel ve hareketli olmasının yanında bir ilişkiyi sürdürmek için yeterli sabra sahip değildir. İkizler burcu kadınları tek bir insana bağımlı olmak konusunda sıkıntı yaşarlar. İkizler burcu kadınları aşırı sosyal, dışa dönük, gezmeyi seven, anlatmayı seven, konuşmayı seven yapıda oldukları ve merakları çok çabuk bittiği için bir ilişkiyi sürdürmek ya da bir insanı tanımak noktasında sebat gösteremeyebilir. 


İkizler burcu kadınının öğrenmesi gereken en önemli ders ağzından çıkanı kulağının duymasıdır. Zaman zaman konuştuklarıyla insanların kafasını karıştıran, çok fazla bağımlı gözükmekten uzak duran ve insanlara güven vermeyen bazı davranışları söz konusudur. Elbette ikizler kadınının ilişki içerisinde bağlı olmayı, bir ilişkiyi sürdürmek için gerekli sebat ve sabrı göstermeyi öğrenmesi gerekmektedir. 

İkizler burcu kadını anne olarak aynı zamanda çocuklarıyla eğlenebilen, çocuklarıyla gezen, çocuklarına bilgiyi aktaran, çocuklarının gelişimi için her türlü öğrenmeyi, eğitimi, tahsili tasarlayabilen yapıdadır. Aslında çocuklarıyla çocuk olurlar. Bu noktada ikizler burcu kadınının büyük ve olgun davranmayı öğrenmesi gerekmektedir. 

Hayatının geneline baktığımızda her zaman büyümeyen bir çocuk olarak kalan ikizlerin artık büyüyüp olgunlaşıp bir ilişkiyi, bir anneliği ya da önemli bir durumu sürdürebilecek olgunluğu hayatına katması ve her türlü deneyimi öğrenmesi gerekmektedir. Hayatın gezmek, eğlenme, sohbet etmekten ibaret olmadığını, çabuk sıkılmaktan uzak durması gerektiğini ve sebat etmeyi öğrenmesi gerektiğini bilmesi gerekmektedir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat