Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu kadınının çekici yönleri nelerdir?

840
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu kadınının çekici yönleri nelerdir?

İkizler kadınları her an konuşmayı, eğlenmeyi, dışarıda vakit geçirmeyi çok seven kadınlardır. Entelektüel zekaları, hızlı düşünebilme kabiliyetleri ve konuşma kabiliyetleri ile çevrelerindeki insanları etkileri altına alırlar. Bu kadınların ilgisini çekebilmeniz için her an yenilenmeniz, yeni olmanız gerekmektedir. 


Giyiminiz, konuşmanız, hareketleriniz, davranışlarınız her an bu kadınları şaşırtmalıdır. Eğer onun sizi şaşırtmasına izin verirseniz ve siz onu şaşırtamamaya başlarsanız bir noktadan sonra ikizler kadınının merakını uyandırmamış ve hayat alanınızdan bir şekilde çıkmasına sebep olmuş olursunuz. 

İkizler burcu kadını kıskanç bir kadın değildir. Onun kıskançlıklarla, sürekli şüphelerle ve takıntılarla hayat alanında durmaya çalışırsanız bir süre sonra sizden bıkacak ve başka merkezlere doğru yol almaya başlayacaktır. Onun sürekli olarak merakını cezbetmeniz gerekmektedir. 

İkizler kadını için her daim mantık en önemli durum ve unsurdur. Dolayısıyla mantıklı cevaplar, mantıklı entelektüel tartışmalar onun hayat alanında her daim durmanız ve mutlu bir beraberliği sürdürmeniz için önemli olacaktır. Bu kadınlar uzun süreli dramatik aşk hikayelerinin kadınları olmadıklarından da sizinle sürekli olarak daimi bir yol arkadaşı olmayı ve güzel bir ilişki yaşamayı isteyeceklerdir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat