Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu erkeğinin olumsuz yönleri nelerdir?

1,132
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu erkeğinin olumsuz yönleri nelerdir?

İkizler burcu erkeği entelektüel, mantıklı, gezmeyi eğlenmeyi çok seven yapıdadır. İkizler burcu erkeğinin bağlanması oldukça güçtür. Bir ilişki içerisinde ikizler burcu erkeğini kendinize bağlamak istiyorsanız onun merakını cezbetmek zorundasınız, en büyük problem de burada başlar. İkizler burcu erkeği bağlanmaya çok da meyilli değildir. Bir ilişki yaşamak yerine pek çok insanla gönül eğlendirmeyi sever. Dolayısıyla da İkizler burcu erkeğinin merakını ve entellektüel zekasını her an tetikte tutmanız gerekmektedir. 


İkizler burcu erkekleri baba olarak çocuklarıyla ilgili, entelektüel, gezmeyi seven yapıda olacaktır. Çocuklarının oyunlarına iştirak edecek ve çocuklarıyla birlikte eğlenceli vakitler geçireceklerdir. İkizler burcu erkekleri ilişkilerde meraklı, dağılmaya müsait yapıda olmalarından uzaklaşmaları gerekmektedir. Bir ilişki sabitlik ve sabırla yürüyeceğinden İkizler burcunun sabit ve sebat olmayı öğrenmesi, mutlu, huzurlu, keyifli bir ilişki yaşama noktasında kendisine destek verecektir. 

Çok fazla meraklı, çok fazla gezmeyi eğlenmeyi seven yapıda olduklarından bunu daha sabit, yerinde olmayı seven ve devamlılığı olan bir ilişki noktasına çevirmek için meraklarının yerini sabitliğe bırakmaları gerekmektedir. 

İkizler burcu erkeğinin hayata yaklaşımı çocukça olduğu ve her zaman eğlenmeyi çok sevdiği için öncelikle ayakları yere sağlam basmalı, olgun ve mantıklı davranmayı öğrenmelidir. Herkesle arkadaş olmak, herkesle özel hayatını paylaşmak ve ağzından çıkanı duymayı öğrenmek noktasına giderek ilişkisinde de sabit olmayı kendisine ilke edinmelidir. Mutlu, huzurlu, keyifli bir hayat yaşaması için hayata mantıklı ve huzurlu bir noktadan bakmalıdır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat