Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu Aralık 2015'te neler yaşayacak?

1,051
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu Aralık 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu ve yükseleni İkizler olanlar,


Öncelikle en dikkat çeken etki karşıt burcunuzda ilerleyen Güneş. Her türlü ortak projeler, ortak kararlar, eşinizle olan iletişiminiz devrede. Belki Kasım ayında şaşırtıcı haberler aldınız, bir dolunay oldu burcunuzda. Şimdi hali hazırda Güneş karşıt burcunuz Yay'da. Her türlü ortak proje ile ilgil birtakım avantajlar devrede. 

11 Aralık'ta Yay burcunda bir yeni ay olacak. Bu da sizin ortak projeler, atılımlar, beklediğiniz haberler noktasında 11 Aralık'tan sonra harekete geçirici etkilerin başlayacağına işaret ediyor. 

Şunu bilmelisiniz, karşıt burcunuzda Satürn ilerliyor. Satürn sorumluluk anlamına geliyor. Bu durum size ilişkileriniz adına da sorumluluk da getirmiş durumda. Evliyseniz ilişkiniz, bekarsanız aynı şekilde sürüncemede olan bir konuda bir netleşme, net karar verme arzusu son derece yüksek olacak. Gerçekleşecek yeni ay da tam olarak bunu tetikliyor. Bu dönemde ilişkilerinizi eksileriyle artılarıyla sorgulayacak, hangi yolu izleyeceğiniz yönünde kararlar alacaksınız.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat