Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu Aralık 2014'te neler yaşayacak?

1,176
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu Aralık 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, 


2014 Aralık ayının ilk yarısında ikili ilişkileriniz ve aşk hayatınız ön planda olacaktır. Güçlü ve tanınmış kişilerle bir araya gelebilir, ilişkilerinizden güzel bağlantılar kurabilirsiniz. Aşk hayatınızda keyifli gelişmeler gündemde olacaktır. Ay sonuna kadar arkadaş ortamlarınızda ve maddi gelirlerinizde, kontrolünüz dışında gelişen ani olaylar karşısında sakinliğinizi korumaya özen göstermelisiniz. 

5 Aralık tarihinde Mars'ın Kova burcuna girişiyle birlikte yolculuklar gündeme gelebilir. Hukuki konularla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. İnançlarınız doğrultusunda harekete geçebilirsiniz. 

6 Aralık tarihinde İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek. Burcunuz üzerinde gerçekleşecek olan bu Dolunayla birlikte, kişisel ve duygusal ihtiyaçlarınız ön plana çıkacaktır. İkili ilişkileriniz ve bireysel yaşamınız arasında bir denge oluşturmanız gerekebilir. Sürpriz haberler açığa çıkabilir. Değişen duygu ve düşüncelere fazlasıyla açık olabilirsiniz. Bu tarihte enerjiniz ve yaratıcılığınız yüksek olacaktır. 

8 Aralık tarihinde durağan pozisyonuna başlayacak olan Jüpiter, Nisan ayına kadar Retro sürecine devam edecek. Yakın çevre ve kardeş ilişkilerinizde güzel destekler bulmanıza yardımcı olan Jüpiter, geçmişte kaçırdığınız fırsatlarla yeniden karşılaşmanıza yardımcı olabilir. Düşüncelerinizle dikkat çekebilir, yeteneklerinizi fark edebilir, yaratıcı çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. 

11 Aralık tarihinde Venüs, Oğlak yolculuğuna başlayacak. İlişkilerinizde karşılıklı paylaşımlar ve ortak kazançlar ön plana çıkabilir. Maddi-manevi destekler bulmaya ve somut değerler görmeye önem verebilirsiniz. 

22 Aralık tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay'la birlikte; ortaklaşa iş teklifleri alabilirsiniz. Kazançlarınızı artırabileceğiniz yeni imkanlar gündemde olacaktır. Gizemli konuları fazlasıyla merak edeceğiniz bu süreçte, bilmediklerinizi öğrenmek üzere harekete geçebilirsiniz. Bazı ilişkilerinizde sonlanmalar gündeme gelebilir. Geçmişte kapattığınız defterleri gözden geçirebilir, korku ve kaygılarınızla yüzleşebilirsiniz. 

24 Aralık tarihinde Yay burcuna giriş yapan Satürn, 2,5 yıl boyunca buradaki yolculuğuna devam edecek. İkili ilişkilerinizde olgunlaşmaya başlayacağınız bir dönem başlıyor. Size faydası olmayan, yürütmekte zorlandığınız ilişkiler sona erebilir. Mevcut ilişkilerinizde yeni sorumluluklar alabilirsiniz. İlişkisi olmayan ikizler burçları bu süreçte ciddi ilişkilere başlayabilir, evlilik kararı alabilirler. Sağlam temeller üzerine kurulmamış ilişkilerinizde sarsıcı gelişmeler yaşayabilirsiniz. 2,5 yıl boyunca, hayat tecrübeleri kazanacağınız alan ikili ilişkileriniz olacaktır. Bireysel yaşamınızı daha fazla sorgulayabilir, önemli sınavlara tabii olabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat