Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu Ağustos 2015'te neler yaşayacak?

1,283
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu Ağustos 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili İkizler, burcunuz yöneticisi Merkür 7 Ağustos'tan itibaren rahat çalışacağı başak burcuna geçiyor. Bu etki ile Merkür sizi ev, gayrimenkul, ailenizden beklediğiniz maddi gelirler adına destekliyor. İletişimde oldukça hızlı olacaksınız. Projelerinizi uygulama, hayata geçirmek istediğiniz kariyer konularında ilerleme sağlama, işinizle ilgili konularda iletişim kurma adına şanslı bir ay sizi bekliyor. 

İşlerinizi iyi planlayın, 11 Ağustos'tan itibaren Jüpiter'in de ev ve yuva alanlarınıza geçmesiyle gayrimenkul konularında Ağustos'un ikinci yarısı ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken özellikle ev konularında dikkatli olun, Venüs gerilemesi nedeniyle abartılı alımlar, harcamalar yapmayın ve şartları iyi değerlendirin. Gelir gider dengenizi iyi planlayın.

Bu ay, duygusal konularda hassas bir ay olacak. aşk alanınızdan sorumlu olan Venüs ay boyunca gerilemeye devam ederken, eski aşklar, ilişkinizde eski mevzular gerginliklere neden olabilir, dikkatli olun ve meseleleri büyütmemeye bakın. Sevdiğinizle iletişimde hassasiyetleriniz söz konusu ki yanlış anlaşılmalara açık bir dönem yaşanabilir. 

Bilhassa 15 Ağustos'ta kesinleşecek Venüs güneş kavuşumu ile ilişkilerinizde gergin tepkiler verme eğiliminiz hayli yüksek.

Bu ay, 13 , 15, 21 ve 22 Ağustos gökyüzünde sert etkiler var. Gerek ilişkiler, gerekse ticari ve kariyer konularında bu tarihlerde önemli girişimleri bekletmek ve temkinli olmak doğru olacak. Bu ay kariyeriniz veya gayrimenkul, yuva alanlarınızla atmak istediğiniz önemli bir adım varsa 27 Ağustos verimli enerjilerin desteğini alabilirsiniz. 

Sağlığınızda ise alerji sorunları, bağırsak problemleri yaşanabilir veya var olan bu tip sıkıntılar aktive olabilir, tedbirli olun. 

Sevgili İkizler burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat