Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 9 - 15 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

1,139
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 9 - 15 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, bu hafta Merkür durağan pozisyona geçerken, gerileme sürecinde ki belki de en yoğun etkisini verecek. Merkür burcunuzun yönetici gezegeni olarak bu haftaki sert etkileri ile sizi yakından ilgilendiriyor. Pazartesi günü 14:00'dan itibaren açısız ilerleyecek Ay, salı günü rötardaki ve gergin Merkür ile sert bir açıda olacak. Çarşamba günü ise rötarın bitme sürecinde gezegenin iletişim alanlarındaki etkisi hayli gergin olabilir. Haftanın ilk üç günü, başta seyahat, yolculuklar, sağlık, eğitim ve hukuki konularda yeni bir başlangıcı hayata geçirmeyin. İşinizle ilgili yoğun bir temponun da olabileceği hafta boyunca özellikle cumartesiye kadar olan dönemde dikkatli olmak önemli diyebilirim. Unutkanlıklar, kaybolan evraklar, neyi nereye koyduğunuzu hatırlamakta zorlanma hafta boyunca sizi yorabilir. Bu nedenle haftalık etkiler, mümkün olduğunca sakin kalmanızı ve önemli adımlarınızı bu hafta ele almamanızı gerektiriyor. Önemli işlerinizi, görüşmelerinizi daha çok önümüzdeki haftaya planlamaya gayret ederseniz daha akıcı ve rahat sonuçlar alabilirsiniz.


Duygusal alanlarınızda cumartesiden itibaren rahatlayacak enerjiler nedeniyle, partnerinizle görüşmeleri cumartesi organize etmek daha doğru olur. 

Sevgili İkizler, haftanın size güzel etkiler getirmesini dilerim. Yeni haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat