Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 9 - 15 Ocak 2017 haftası neler yaşayacak?

724
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 9 - 15 Ocak 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu ve yükseleni İkizler olanlar,

9 Ocak'ta yönetici gezegeniniz olan Merkür, nihayet düz hareketine başlıyor. Bu sayede kendinizi daha rahat ifade edebilmeye başlayacaksınız. Yeteneklerinizi insanlarla daha rahat paylaşabileceksiniz. Bu dönemde aynı zamanda ortaklaşa işler gündeme gelebilir. Evlilik gibi konularda birtakım haberler alabilirsiniz. Bu dönemde aynı zamanda yeni bir ilişkiye adım atmak için güzel bir dönemdesiniz. 

13 Ocak'ta Merkür burç değiştirerek Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Ortak işlerden gelir elde etmek adına birtakım konular ön plana çıkabilir. Başkaları ile işler yapabilir, ek gelir elde edebilirsiniz. Bu dönemde aynı zamanda uzun zamandır beklediğiniz paralarla ilgili yeni gelişmeler olabilir, yeni haberler alabilirsiniz. 

Aynı tarihlerde Venüs, Balık burcunda Neptün ile kavuşum yapıyor. Kariyerleriniz veya toplum içindeki sorumluluklarınız ile ilgili birtakım konular gündeme gelebilir. Bu anlamda, geride bırakmanız gereken birtakım insanlar varsa bunları geride bırakıp hedeflerinize gidecek yolda size yardımcı olacak, sizi zirveye taşıyabilecek yeni insanları hayatınıza alabilirsiniz. Bu, aynı zamanda yeni bir iş anlamına da geliyor. Kimi İkizler burçları ise iş ortamında tanışacağı yeni bir insanla yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da bunun ilk adımlarını atabilir. 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat