Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 9 - 15 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

1,888
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 9 - 15 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu ve yükselen burcu İkizler olanlar, 

Bu hafta hem iş hem de aşk alanında güzel haberleriniz var. Çarşamba günü iş alanınızda bir yeni ay gerçekleşecek. Çarşamba gününden itibaren yenilik planlayacaksınız. Yeni bir iş teklifi alabilir ya da iş alanınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Bunun dışında iş adresiniz değişebilir ya da yeni bir iş kurabilirsiniz. Hiçbiri değilse bile yeni elemanlar yardımınıza koşmaya başlayacak. Bütün bunlar için bir kredi ihtiyacınız varsa, bu hafta başvuruda bulunabilirsiniz. Hiçbir şekilde reddedilmeyeceksiniz. Sadece bu kadar değil, ailenizin de desteğini alacaksınız. Her şey tıkır tıkır yolunda gidecek. 

Perşembe günü Mars aşk alanınıza yerleşiyor. Yalnızsanız birlikte olmaktan mutluluk duyacağınız biri ile tanışabilir ve onun çekimine kapılabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa, her anınızı bir arada geçirmek isteyebilirsiniz. Perşembe günü Kuzey Ay Düğümü aile, ev ve yuva alanınıza yerleşiyor. Burada adeta bir Jüpiter etkisi oluşturacak. Yani bolluk ve bereket etkisi gelmeye başlayacak. Yeni bir mülk sahibi olabilir ya da aile kurma kararı alabilirsiniz. Bu etki 1,5 yıl boyunca sizinle olacak. Doya doya değerlendirmenizi ve güzel bir hafta geçirmenizi dilerim. Şimdilik hoşçakalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat