Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 8 - 14 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

1,625
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 8 - 14 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu ve yükseleni İkizler olanlar,

Hafta başında dostunuz Kova burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Etkisini hafta sonuna dek hissediyor olacaksınız. Yeni ay size 1'den fazla harika yeni başlangıçlar sağlayacak. Bunlardan bir tanesi seyahat. Yurtdışına seyahat edebilirsiniz. Gitmek, görmek, gezmek istediğiniz herhangi bir ülkeyi görme fırsatı bulabilrsiniz. Medyada yeni bir çalışma başlatabilirsiniz ve bu çalışma sayesinde adınızı duyurabilirsiniz.

Yaşam felsefenizi değiştirebilirsiniz yeni ay sayesinde ya da yurtdışı ile ticaret ilişkisine başlayabilirsiniz. Bu yeni bağlantıların herbiri uzun vadeli olacak. Çünkü Satürn de yeni ay ile bağlantı içinde. Satürn'ün bu bağlantısı size aynı zamanda tanıyacağınız insanlardan bir tanesiyle yeni bir iş ortaklığı ya da evlilik kurma ihtimali sağlayacak. İçinize sinecek bir ortaklık ya da evlilik bağı kuracaksınız. Aynı zamanda Uranüs'ün yeni ay ile bağlantısı da yeni ve güzel dostlukların hayatınıza katılacağını haber veriyor.

Son derece olumlu bir yeni ay ancak iş alanınızda yolculuk yapan Mars, bu hafta yeni aya sert bir açıyla bağlanıyor. İş hayatınıza biraz daha detaycı ve gergin yaklaşacaksınız. Bu durumu devam ettirirseniz hayatınıza katılacak yeniliklere zarar vermiş olursunuz. Bu hafta özellikle işte ve sağlıkla ilgili konularda sakin kalmaya özen göstermeniz gerekiyor.

Huzurlu, mutlu, bolluk, bereket dolu bir hafta diliyorum. 

Şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat