Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 8 - 14 Haziran 2015 haftası neler yaşayacak?

1,214
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 8 - 14 Haziran 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, perşembe günü yaklaşık 3 haftadır burcunuzda rötarda bulunan Merkür artık düzeliyor ancak hafta boyunca aksilikler ve ilerlemekte sorunlar vermeye devam edecek. 


Bu hafta sizin adınıza önemli işleri ele almak, sonuçlandırmaya çalışmak, yeni başlangıç yapmak destekli değil. Kişisel konularınız, eğitim, teknolojik alımlar ve her türlü incelik ve detay isteyen konularda beklemek ve acele kararlar almamak doğru olur. Duygusal konularda sizi girişimci ve ilişkilere dönük kılacak enerjiler, bir yandan da diyalog sorunlarına, partnerinizin sizi anlamamasına neden olabilir. Duygusal konularda yeni bir ilişkiye başlamak, ilk görüşmeyi yapmak, ilişkinizle ilgili önemli bir karar almak veya uygulamaya geçirmek için hafta boyunca sıkıntılı etkiler söz konusu. Aşkta bu hafta kendinizi ve karşı tarafı zorlamayın ve daha çok rutinde kalmaya özen gösterin. Tartışmalara girmeden meseleleri ele almaya gayret edin. 

Çarşamba gününden itibaren sosyal alanlarınız hareketlenecek. Haftalık etkiler içinde özellikle iş ve kariyer konularında adım atmanızı veya sonuç almanızı zorlaştıracak etkiler, dağınık olan zihninizi arkadaşlar veya dostlar ile görüşerek daha rahatlatabileceğinize işaret ediyor. Dolayısı ile hafta boyunca sosyal konulara ağırlık vererek iş, kariyer ve duygusal alanlarda daha çok rutinde kalmaya özen gösterin. Hafta sonu ise sosyal olmaktan ziyade, kalabalıklardan uzak olmak, dinlenmek ve kendinizle kalmak daha iyi gelebilir. Evinizde veya sizi rahatlatan alanlarda olmaya, hafta sonunu eksik işleri tamamlayarak geçirmeye özen gösterin. 

Sevgili İkizler haftanın size güzel etkiler getirmesini dilerim. Yeni haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat